BASKETBALOVÝ TURNAJ OKRESNÍ KOLO V ZŠ JESENICE 28. 2. A 1. 3. 2018

Dne 28. 2. 2018 naše škola pořádala okresní kolo v basketbale dívek. Turnaj rozehrála děvčata ze sedmi škol ve dvou skupinách. Naše dívky, i když nepostoupily, se úkolu reprezentovat naši školu zhostily velmi dobře, a to i přes to že jsme neměly v týmu ani jednu opravdovou „baskeťačku“.  Hrály s chutí a co jim síly stačily. Chtěla bych poděkovat hráčkám, ale i organizačnímu týmu za dobrou reprezentaci školy.
 

Dne 1. 3. 2018 se u nás ve škole konalo okresní kolo basketbalového turnaje chlapců. Přijelo 8 týmů, aby se utkaly o výhru a postup do krajského kola. Na tribuně s námi celý den strávili věrní fanoušci, kteří hráčům svou podporou dodávali energii. Náš jesenický tým vyhrál a postoupil do krajského finále v Poděbradech. Děkujeme našim basketbalistům za vynikající reprezentaci školy a doufáme, že se jim bude dařit i tam.
 

Marek Eisman a Mgr. Šárka Pajačová