VÝSLEDKY SOUTĚŽE O NEJKRÁSNĚJŠÍ VELIKONOČNÍ KRASLICI

VÝSLEDKY   SOUTĚŽE   O   NEJKRÁSNĚJŠÍ   VELIKONOČNÍ   KRASLICI

 

Vážení rodiče,   

   před Velikonocemi byla vyhlášena SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ VELIKONOČNÍ   KRASLICI. Akce se zúčastnilo 94 žáků ze všech našich prvních tříd. Děti tvořily samostatně nebo společně s rodiči i prarodiči. Celkem se nám sešlo 142 nádherných výrobků a vestibul naší školy se proměnil v krásné velikonoční místo. Žáci si v tajném hlasování pak vybrali pět nejkrásnějších kraslic. Vyhlášení proběhlo během setkání všech našich prvňáčků, kdy vítězové získali diplomy a sladkou odměnu.

Děkujeme všem účastníkům a rodičům za skvělou spolupráci! A výhercům gratulujeme J     

                                                 Za třídy 1. A, 1. B, 1. C, 1. D a 1. E  Mgr. Makéta Koutecká