ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL - 3. OBOROVÝ DEN

  Náš třetí oborový den se odehrával ve znamení zvyšování kondice, která je obecně velmi bídná… Ráno jsme se sešli ve škole a vyrazili pěšky do Vestce na cyklostezku. Už jen cesta tam byla náročná, protože jsme si nesli batohy s bruslemi a svačinouJ. Měli jsme domluvené, že se přezujeme v mateřské školce ve Vestci, kde nás přivítala paní ředitelka. Pak už jsme si obuli brusle a vyrazili na stezku. Na začátku jsme si ukázali, jak brzdit a jak správně bruslit, abychom se hned neunavili a při jízdě jsme i dobře vypadali :) První kolo bylo zkušební, proto jsme jeli všichni pohromadě. Potom už jsme najížděli jeden kilometr za druhým. Celkem jich bylo 7,5. Měli jsme toho dost, a to nás čekala ještě pěší cesta zpátky do školy. I přes únavu, která byla na „bruslařích“ vidět, jsme si tento den užili.

                                                                                                                Mgr. Šárka Pajačová