ADVENTNÍ SETKÁNÍ 11. 12. 2019

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na tradiční adventní setkání, které se uskuteční ve středu 11. 12. od 16 do 18 hodin. Jako vždy Vás čekají vánoční vystoupení, která si připravili žáci prvního stupně, a malé adventní trhy, kde se budete moct občerstvit či si zakoupit drobné dárky. Provoz školní družiny končí tento den JIŽ V 16 HODIN. Své děti, které chodí do družiny na budově Zbraslavská 68, si budete moci vyzvednout právě na budově Zbraslavská 68 a to do 14:20, nebo pak od 15:00 na hlavní budově (K Rybníku 800).

Dále bychom Vás chtěli upozornit na dopravní omezení, ke kterému bude nutné sáhnout z důvodu nedostatečné kapacity parkoviště u hl. budovy školy. Proto bychom Vás chtěli požádat, samozřejmě, pokud je to jen trochu možné, abyste nechali doma své automobily a na akci dorazili pěšky.

Moc děkujeme.

ZŠ A ZUŠ JESENICE, p. o.