Kontakty

Management školy

Mgr. Josef Čížkovský

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY PRO 5. - 9. ROČNÍK ZŠ, KOORDINÁTOR VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT, ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 9.A (2019/2020)

Blažena Lvová

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELKY PRO ZUŠ (R800) (2019/2020)
ZUŠ

Ing. Mgr. Bc. Jitka Novotná

ŘEDITELKA ŠKOLY (R800) (2019/2020)

Mgr. Petr Pavelka

statutární zástupce ředitelky školy, zástupce ředitelky pro 0.- 4. ročník ZŠ, třídní učitel 3.D ZŠ

Učitelé

Mgr. Radomír Aberl

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.B (R800) (2019/2020)

Radana Aberlová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.B (R800) (2019/2020)

Krste Badarovski, DiS.

učitel zuš
ZUŠ

Josef Bárta

učitel zuš
ZUŠ
klarinet, saxofon, zobcová flétna, klávesy

Mgr. Tomáš Bednář

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

Milan Bělanský, DiS.

učitel zuš
ZUŠ
Violoncello (budova K Rybníku 800)

Martina Bendlová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 0.A (R800) (2019/2020)
G, Hv, Jp, Pč, Pmp, Rzv, Tv, Vv, Tč

Bc. Kateřina Bromová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.D (R800) (2019/2020)

Mgr. Věra Brtnová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 8.A (R800) (2019/2020)

Mgr. Dagmar Červená

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.A (2019/2020)

Mgr. Josef Čížkovský

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY PRO 5. - 9. ROČNÍK ZŠ, KOORDINÁTOR VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT, ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 9.A (2019/2020)

Bc. Alena Dichterová

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

Štěpánka Doubková

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ 2019/2020

Petra Dvořáková

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (4.B) (R800), VYCHOVATELKA ŠD - 12. ODD. - UČEBNA 4.A, ŽÁCI 4.AB (R800) (2019/2020)

Marek Eisman

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.B (R800) (2019/2020)

Martin Hána

VYCHOVATEL ŠD - 14. ODD. - UČEBNA 4.D, ŽÁCI 4.D, 5.AC (R800), UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

Mgr. Zuzana Haubová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.A (R800) (2019/2020)

Bc. Nikola Havlíčková

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (4.B) (R800) 2019/2020

Monika Hendrichová

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (R800) (2019/2020)

Mgr. Jana Hesová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.A (B77) (2019/2020)
Čj, M, Prv, Hv, Tč, Tv

Ing. Kateřina Honsová

MD

Mgr. Denisa Horká

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.C (2019/2020)

Mgr. Jarmila Hrdličková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.B, SPECIÁLNÍ PEDAGOG (B77) (2019/2020)

Mgr. Jana Hrdličková

učitelka zuš
ZUŠ
pěvecká hlasová výchova

Mgr. Libuše Hrdličková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.A (R800) (2019/2020)
Čj, M, Př, Vl, Hv, Tv, Tč

Zdeňka Hrubá

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (5.C) (R800), VYCHOVATELKA ŠD - 10. ODD. - UČEBNA 3.B, ŽÁCI 3.BD (R800) (2019/2020)

Ivana Hylišová

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (R800) (2019/2020)

Mgr. Blanka Jakoubková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.C (R800) (2019/2020)

Marek Jersák

učitel zuš
ZUŠ
zobcová flétna, flétna (budova K Rybníku 800)

Bc. Andrea Jiskrová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.B (R800) (2019/2020)

Lenka Jurčová

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (3.C) (R800) 2019/2020

Mgr. Tereza Knapová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.B (R800) (2019/2020)

Markéta Kořínková, DiS.

učitelka zuš
ZUŠ
zobcová flétna, příčná flétna

Mgr. Markéta Koutecká

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.E (B77) (2019/2020)

Hana Kovácsová

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (3.D) (R800) (2019/2020)

Daniela Kovaříková

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (3.C) (R800) (2019/2020)

Šárka Kubíčková, DiS.

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (2.D) (B77), VYCHOVATELKA ŠD - 2. ODD. - UČEBNA M1, ŽÁCI 1.AE (Z68) (2019/2020)

Bc. Martina Kubíková, DiS.

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 8.B (R800) (2019/2020)

Mgr. Eliška Kubů

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.C, KOORDINÁTOR ŠVP ZŠ, VP 2. ST. ZŠ (R800) (2019/2020)

Pavla Kulíková, DiS.

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (2.C) (B77), VYCHOVATELKA ŠD - 9. ODD. - UČEBNA 3.A, ŽÁCI 3.AD (R800) (2019/2020)

Marek Labák

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 9.B (R800) (2019/2020)

Mgr. Markéta Ladová

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

Mgr. Věra Langerová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.D (R800) (2019/2020)

Jakub Lenz, DiS.

učitel zuš
ZUŠ

Blažena Lvová

ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELKY PRO ZUŠ (R800) (2019/2020)
ZUŠ

Bc. Zlata Marková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.C, SPECIÁLNÍ PEDAGOG (B77) (2019/2020)

Bc. Jaroslava Matulová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 4.C (R800) (2019/2020)

Romana Matušinská

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.D (2019/2020)

Mgr. Olga Melichárková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.E (2019/2020)

Irena Mikysková

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (3.A) (R800) 2019/2020

Mgr. Beáta Mrázová

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 9.B (R800) (2019/2020)

Eliška Mynaříková

učitelka zuš
ZUŠ

MgA. Pavla Naďová

učitelka zš

Mgr. Tatjana Nadymáčková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 7.A (R800) (2019/2020)

Marcela Nevečeřalová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.C (R800) (2019/2020)

Ing. Mgr. Bc. Jitka Novotná

ŘEDITELKA ŠKOLY (R800) (2019/2020)

Mgr. Stanislava Otradovcová

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 7.C (R800) (2019/2020)

Mgr. Šárka Pajačová

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 7.B (R800) (2019/2020)

Julie Panenková, DiS.

učitelka ZUŠ
ZUŠ
zpěv, hudební nauka (budova K Rybníku 800)

Martina Panošová

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 8.A, VEDOUCÍ ASISTENT, ŽÁKOVSKÝ PALAMENT, AP 8.A (2019/2020) R800

Bc. Vendula Parezová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 6.D (R800) (2019/2020)

MgA. Irena Pastieriková

učitelka zuš
ZUŠ

Mgr. Petr Pavelka

statutární zástupce ředitelky školy, zástupce ředitelky pro 0.- 4. ročník ZŠ, třídní učitel 3.D ZŠ

Mgr. Olga Peršlová

PSYCHOLOG, VÝCH. VP PRO 1. ST. ZŠ, VEDOUCÍ ŠPP (R800) (2019/2020)

Bc. Kateřina Přibilová

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (4.A) (R800) 2019/2020

Mgr. Petra Průchová Kotvová, DiS.

UČITEL ZUŠ HO (2019/2020)
ZUŠ

Mgr. Jan Purkar

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 7.D (R800) (2019/2020)

MgA. Helena Ratajová

UČITEL ZUŠ TO (2019/2020)
ZUŠ
Taneční obor (Z68)

Bc. Robert Řehák

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 8.B, ZDRAVOTNÍK (R800) (2019/2020)
AJ, F, Vo
astronomie, medicína, geocaching, pes

Ing. Bc. Michaela Rejnová

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

Zoran Ristič

učitel zuš
ZUŠ

Mgr. Tibor Rozsnyó

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 7.A, UČITEL ZUŠ - VO (R800) (2019/2020)

Bc. Tomáš Schwarzbacher Zeman, DiS.

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 9.A, METODIK PREVENCE (R800) (2019/2020)

Jakub Šefl, DiS.

učitel zuš
ZUŠ
trubka, zobcová flétna

Mgr. Dagmar Sejkorová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.D (R800) (2019/2020)

Ing. Jana Smutná

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 1.B (2019/2020)

Hana Šourová

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (0.B) (R800) 2019/2020

David Sůva

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 8.C (R800) (2019/2020)

Michaela Svárovská

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.C (R800) (2019/2020)

Bc. Lenka Vaňásková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 2.D (B77) (2019/2020)

Mgr. Olesja Vavrinčíková

UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

Martin Vondráček

SPRÁVCE ICT, UČITEL ICT (R800) (2019/2020)

Bc. Lenka Vosátková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.D (R800) (2019/2020)

Mgr. Marie Vykoukalová

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 5.A (R800) (2019/2020)

Mgr. Iveta Vyskočilová

ASISTENTKA PEDAGOGA ZŠ (R800) (2019/2020)

ak. soch. Jitka Wernerová

učitelka zuš
ZUŠ

MgA. Štěpánka Gabriella Zámečníková

UČITEL ZUŠ - LDO, HO (R800) (2019/2020)
ZUŠ

Kateřina Žofková, DiS.

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 0.B (R800) (2019/2020)
G, Hv, Jp, Pč, Pmp, Rzv, Tv, Vv, Tč

Vychovatelé

Jana Černá

VYCHOVATELKA ŠD - 1. ODD. - UČEBNA 0.A, ŽÁCI 0.AB, 4.A (R800) (2019/2020)

Petra Dvořáková

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (4.B) (R800), VYCHOVATELKA ŠD - 12. ODD. - UČEBNA 4.A, ŽÁCI 4.AB (R800) (2019/2020)

Martin Hána

VYCHOVATEL ŠD - 14. ODD. - UČEBNA 4.D, ŽÁCI 4.D, 5.AC (R800), UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

Martina Hánová

VEDOUCÍ VYCHOVATELKA ŠD - 13. ODD. - UČEBNA 4.C, ŽÁCI 4.CD, 6.ROČNÍK (R800) (2019/2020)

Johana Hlaváčová

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (5.D) (R800), VYCHOVATELKA ŠD - 11. ODD. - UČEBNA 5.D, ŽÁCI 3.CD (R800) (2019/2020)

Zdeňka Hrubá

ASISTENKA PEDAGOGA ZŠ (5.C) (R800), VYCHOVATELKA ŠD - 10. ODD. - UČEBNA 3.B, ŽÁCI 3.BD (R800) (2019/2020)

Marie Kostúrová ml.

VYCHOVATELKA ŠD - 5. ODD. - UČEBNA M4, ŽÁCI 2.AE (Z68) (2019/2020)

Marie Kostúrová st.

VYCHOVATELKA ŠD - 6. ODD. - UČEBNA M5, ŽÁCI 2.BE (Z68) (2019/2020)

Bc. Martina Kubíková, DiS.

UČITEL ZŠ - ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 8.B (R800) (2019/2020)

Ivana Micková

VYCHOVATELKA ŠD - 8. ODD. - UČEBNA M7, ŽÁCI 2.D (Z68) (2019/2020)

Monika Nováčková

VYCHOVATELKA ŠD - 3. ODD. - UČEBNA M2, ŽÁCI 1.BD (Z68) (2019/2020)

Ivana Skřivanová

VYCHOVATELKA ŠD - 7. ODD. - UČEBNA M6, ŽÁCI 2.CE (Z68) (2019/2020)

Světluše Soukupová

VYCHOVATELKA ŠD - 4. ODD. - UČEBNA M3, ŽÁCI 1.CE (Z68), UČITEL ZŠ - NETŘÍDNÍ (R800) (2019/2020)

MgA. Petra Tomášková

UČITEL ZŠ - TŘÍDNÍ 3.A (R800) (2019/2020)

Ostatní

Recepce - HLAVNÍ VCHOD

Recepce - TĚLOCVIČNY VCHOD

V provozu jen v době konání kroužků střediska volného času nebo pronájmů TV!!!

Michal Adámek

uklízeč zš (budova Budějovická 77)

Jaroslava Caltová

recepční hlavní vchod (Budova K Rybníku 800)

Mgr. Josef Čížkovský

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY PRO 5. - 9. ROČNÍK ZŠ, KOORDINÁTOR VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT, ZÁSTUPCE TŘÍDNÍHO 9.A (2019/2020)

Martina Davidová

kuchařka školní jídelny zš (budova K Rybníku 800)

Dagmar Dvořáčková

uklízečka (budova K Rybníku 800)

Natálie Glücksmanová

kuchařka školní jídelny zš (budova K Rybníku 800)

Michaela Horešovská

hospodářka školní jídelny zš, pokladník zš

Jaroslava Hostová

recepční hlavní vchod (budova K Rybníku 800)

Jindra Kopalová

školník zš (budova Budějovická 77)

Denisa Křížová

školník, zastupující za úklid a recepci (budova Zbraslavská 68)

Gabriela Miksová

vedoucí kuchařka školní jídelny

Miluše Nehasilová

recepční boční vchod do TV (budova K Rybníku 800)
poze v době pronájmů tělocvičen !!!

Ing. Mgr. Bc. Jitka Novotná

ŘEDITELKA ŠKOLY (R800) (2019/2020)

Michal Novotný

uklízeč zš

Petr Papírník

hlavní školník, vedoucí úklidu (budova K Rybníku 800)

Judita Papírníková

uklízečka zš

Mgr. Olga Peršlová

PSYCHOLOG, VÝCH. VP PRO 1. ST. ZŠ, VEDOUCÍ ŠPP (R800) (2019/2020)

Ing. Ivana Psotová

PERSONALISTKA, FINANČNÍ REFERENT (EKONOM)

Markéta Rabiňáková

ASISTENTKA ŘEDITELKY, PODATELNA, SKLAD UČEBNIC (R800) (2019/2020)

Miroslava Říhová

kuchařka školní jídelny zš

Karel Rubáš

uklízeč zuš (budova K Rybníku 800)

Věra Šimečková

recepční hlavní vchod (budova K Rybníku 800)

Marie Solaříková

KUCHAŘKA ZŠ (R800) (2019/2020)

Markéta Šolínová

uklízečka zš (budova K Rybníku 800)

Dana Truhlářová

vedoucí školní jídelny zš (0.,3.-9.ročník) stravování 1.a 2. ročníku zajišťuje školní jídelna mš Jesenice

Jana Vladyková

uklízečka (budova K Rybníku 800)

Martin Vondráček

SPRÁVCE ICT, UČITEL ICT (R800) (2019/2020)