HELPÍKŮV POHÁR 2017

Soutěže se zdravotnickou tematikou, zaměřenou na poskytování první pomoci, se zúčastnili nejlepší řešitelé školního kola z 5. ročníku. Jejich píle a příprava jim zajistila 5. května velice pěkná umístění v krajském kole v Černošicích.

Stříbro si přivezla Julie Mikešová a Lucie Pivoňková, od zlaté medaile je dělil jen jediný bod. Místo 4. obsadili Matěj Merunka a Daniel Beneš. Místo 8. Nikola Mičlová a Kateřina Habánová. Bez ocenění, však pěkná místa, získali žáci Kristýna Smutná, Eliška Malínková, Alice Jaremyčová a Ondřej Klofáč.

Žáci si nejen mohli vyzkoušet na namaskovaných figurantech své dovednosti a znalosti v poskytování první pomoci, ale také se účastnit dalšího bohatého doprovodného programu, který zajistily složky integrovaného záchranného systému.

Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a koncem května držme pěsti prvním dvěma dvojicím v celostátním kole ve Velkých Losinách.

Bc. Zlata Marková