INFORMACE ZUŠ

HUDEBNÍ NAUKA

Závěrečné testy z povinného předmětu HN pro 1. – 5. ročník ZUŠ odešlou všichni žáci, tedy i žáci s povoleným individuálním studiem, NEJPOZDĚJI 8. června na: julie.panenkova@jesenickaskola.cz, případně odevzdají svému učiteli hlavního předmětu. Žáci, kteří nebyli z HN klasifikováni v prvním pololetí, vypracují kromě daného testu písemnou práci/referát/prezentaci na libovolné hudební téma, o němž se mohou poradit se svým učitelem (hudební epocha, hudební skladatel, hudební dílo, hudební nástroje, orchestr, jaký koncert navštívil apod.) a odešlou spolu s testem učitelce HN Julii Panenkové. V případě  neodevzdání testu (+ referátu) nemůže žák postoupit do dalšího ročníku a ukončuje docházku do ZUŠ.

Testy ke stažení zde

Blažena Lvová, ZŘ školy pro ZUŠ, 27. 5. 2020