Obhajoby oborových prací 2016

Závěr školního roku žáků 9. ročníku se přirozeně nese v duchu toužebného očekávání blížících se letních prázdnin, ale ještě předtím je nutné obhájit ročníkové oborové práce. Naše společné celoroční snažení bylo 2. června korunováno veřejnými prezentacemi před učitelskými komisemi, před blízkými příbuznými, kamarády a spolužáky.

Koncept oborových dnů si klade za cíl připravit naše žáky nejen ke studiu na středních školách, ale do života vůbec. Věříme, že žáci získali nejen znalosti v daném oboru, ale i dovednosti důležité pro život v 21. století – schopnost vyrovnat se s určitou mírou stresu, schopnost dokázat se správně, kultivovaně a smysluplně vyjadřovat a prezentovat zadané téma. Jsme proto rádi, že k obhajobám naši deváťáci, a letos i deset osmáků, přistoupili z velké většiny velmi zodpovědně.

Všem úspěšným gratulujeme.

Mgr. Tomáš Novotný