OHLÉDNUTÍ ZA ČESKÝM DNEM PROTI RAKOVINĚ

Ve středu 30. září se jesenická škola jako každým rokem, i přes netradiční podmínky, opět zúčastnila Českého dne proti rakovině. Dobrovolníky z řad žáků jste mohli vidět v žlutých tričkách před hlavním vchodem naší školy, ale také i u detašovaných pracovišť na ul. Budějovická i Zbraslavská.  Žluté kvítky jste si mohli zakoupit i ve venkovních prostorách Sunny Canadian International School, s kterou každoročně na tomto charitativním projektu spolupracujeme. I přes značně odlišné podmínky, které jsme měli díky epidemiologické situaci, se všem zapojeným podařilo prodat přes 1000 kvítků měsíčku lékařského, a na pomoc onkologicky nemocným lidem jsme tedy mohli zaslat finanční částku 26 846 Kč.  Všem, kteří jste na tuto sbírku přispěli, velmi děkujeme a přejeme prožité dny jen ve zdraví.

Markéta Ladová – koordinátor žákovského parlamentu