UPOZORNĚNÍ ZUŠ

Všichni zájemci, kteří se zúčastnili červnového přijímacího řízení v oboru výtvarném a literárně dramatickém (včetně tanečního), vyhověli požadavkům a splnili předpoklady pro přijetí k základnímu uměleckému vzdělávání. Dostatečná kapacita v těchto oborech pro školní rok 2022/2023 proto umožní přijmout všechny přihlášené.

Výuka ve VO probíhá od pondělí do čtvrtka v rozsahu 2,5 hod. 1x týdně, vyučují akademická sochařka Jitka Wernerová a Mgr. Tibor Rozsnyó. Domluva rozvrhu s vyučujícími v týdnu 5. – 8. 9., od 13 – 17 hod. ve výtvarném ateliéru školy.

Výuka v LDO + TO probíhá v úterý a ve čtvrtek 1x týdně v rozsahu 1 – 2 hod. Domluva rozvrhu s vyučující Veronikou Svobodovou, DiS., ve dnech 6. a 8. 9. od 13 do 17 hod.

Počet zájemců o hudební obor (klavír, kytara, akordeon, zpěv, dechové a smyčcové nástroje) výrazně převyšuje kapacitní možnosti ZUŠ. Většina uchazečů podmínkám přijímacího řízení vyhověla, přijímáni budou na postupně uvolněná místa, informace dostanou jednotlivě (e-mail).

Blažena Lvová ZŘ školy pro ZUŠ