INFORMACE ZUŠ K PŘEDMĚTU HN

V povinném předmětu hudební nauka budou žáci ve 2. pololetí školního roku 2019/2020 pracovat s pracovními sešity 1 – 5 (pro 1. až 5. ročník), autor Martin VOZAR, vydavatelství Talacko Editions. (Viz náhled obálky pro 1. a 2. ročník.) Všichni žáci si sešity pořídí sami, k dostání jsou v prodejnách hudebnin, vybraných knihkupectvích nebo v e-shopech. Přehled probírané látky dostávají všichni učitelé hudebního oboru každý měsíc od vyučující J. Panenkové, DiS. Konzultace pro žáky s povolenou individuální přípravou v tomto předmětu budou v pondělí 30. března, 27. dubna a 25. května. Závěrečný kontrolní test napíší všichni žáci v pondělí 1. června.

Blažena Lvová, ZŘ školy pro ZUŠ

Přiložené soubory

HN pracovní sešit 1.pdf 115 kB PDF dokument
HN pracvoní sešit 2.pdf 84 kB PDF dokument